2012 m. vasario 26 d., sekmadienis

Kavos keksiukai

Šį kartą per daug nesiplėsiu į visokias rašliavas ir peripetijas, kadangi keksiukai išėjo tokie gardūs, kad negaliu nustoti jų valgyti, o rašyti ir valgyti sekasi ne kaip :) Šie keksiukai nepaprastai gardūs, purūs ir drėgni!!!! Mmmmm...tikras gardumynas :)


Na o jiems pasigaminti mums reikės:

150 g kambario temperatūros sviesto
150 g cukraus
2 kiaušinių
žiupsnelio druskos
150 g miltų
1 a.š kepimo miltelių
15 g kakavos
50 ml pieno
5 a.š stiprios kavos
aš dar nuo savęs pridėjau pieniško šokolado su razinomis (į baltąją tešlą) ir riešutais ir šaukštelį brendžio (į kavos ir kakavos tešlą).

Taigi imamės gamybos:
Pirma kambario temperatūros svietą išplakame su cukrumi ir žiupsneliu druskos iki purumo. Dedame po vieną kiaušinius ir vis plakame.
Miltus sumaišome su kepimo milteliais ir dedame į sviesto, cukraus ir kiaušinių masę, išmaišom. Galiausiai supilam pieną ir viską gerai permaišom.
1/3 tešlos dedame į kitą dubenėlį ir į ją sudedame kakavą, stiprią kavą ir šlakelį brendžio.
Į baltąją tešlą įdedam smulkiai pjaustyto šokolado (jei jo dedate, bet tikrai nebūtina, man pasirodė kad bus skaniau ir tikrai buvo :) ).
Na o dabar orkaitę įkaitinam iki 180 laipsnių ir kol ji šylą į keksiukų formeles dedame dalį baltos tešlos ir ant viršaus dalį kavos tešlos. Viskas :)
Keksiukus kepame apie 25 min., geriausiai patikrinti su mediniu pagaliuku, nes kaip žinia skirtingos orkaitės skirtingai kepa :) Tik svarbiausia keksiukų neperkepti kad išliktų purūs ir drėgni.

Išsiverdame kvapnios kavos ir mėgaujamės nepaprastai gardžiais keksiukais. Skanaus ;)

Šaltinis: http://gamyklele.blogspot.com/2012/01/kavos-keksiukai.html

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą